Wielkie podsumowanie

Komentarze:

Sylwester, koncerty, przedstawienia, media publiczne, relacje z wydarzeń, zdjęcia, zapowiedzi weekendów formacyjnych. Ilu ludzi poznało już centrum wszechświata, którym jest Kokotek? Co działo się na naszych stronach w zeszłym roku? I w końcu, po co to wszystko?

Po pierwsze, dziękujemy! Komu i za co? Wszystkim Wam Drodzy Czytelnicy. Odwiedzając nasze fanpage, tak na prawdę przyczyniacie się o Ewangelizacji! Czytając treści zamieszczane na naszych stronach, oglądając filmy i zdjęcia, udostępniając wydarzenia i posty na portalach społecznościowych zwiększacie grono ludzi, do których docierają przekazywane przez nas treści.

Co zatem wzbudza największy odzew? Czym można zainteresować znajomych i przyjaciół?

Na pierwszym miejscu uplasowały się występy i koncerty w Kokotku. Podczas takich wydarzeń jak jasełka, kościół parafialny w Kokotku pęka w szwach.

Druga lokata dla ojców oblatów mieszkających w Kokotku, których urodziny i imieniny cieszą się wielką popularnością. Ciekawe ile wiadomości na raz otrzymują.

Zaszczytne trzecie miejsce dla zapowiedzi weekendów formacyjnych i innych wydarzeń. Młodzi chętnie przyjeżdżają do Kokotka i nigdy nie żałują spędzonego tam czasu.

Oby tak dalej.